Frontend developer so znalosťou Wordpress

Máš záujem o parttime/fulltime prácu v tíme 7 programátorov? Hľadáme medior alebo senior Frontend developera, ktorý má skúsenosti s redakčným systémom Wordpress.

Náplňou práce je:

  • Frontend vývoj
  • Tvorba custom Wordpress tém

Požiadavky:

  • Znalosť HTML, CSS a JS
  • Znalosť FE frameworku - Boostrap, Foundation alebo iný
  • Znalosť Wordress custom developmentu
  • Skúsenosti s WooCommerce - integrácie s platobnými bránami, kurierskými spoločnosťami, fakturačnými systémami
  • Znalosť PHP a SQL (MySQL)
  • Znalosť GIT
  • Aspoň základná znalosť Anglického jazyka, porozumieť dokumentáciám a návodom v angličtine
Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., parttime prípadne fulltime, on-site. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby možnosť homeoffice. Nástup ASAP, plat podľa tvojich reálnych skills – dohodneme na stretnutí, každopádne však počítame v rozmedzí 1600 – 2000 EUR.

O nás

Sme štúdio zamerané na internetové a mobilné aplikácie, webstránky a E-commerce systémy. Rozumieme biznisu a navrhujeme riešenia orientované na predaj a optimalizáciu. Radi klientov a partnerov prekvapíme niečím navyše, preto sa vždy snažíme odovzdať viac, ako sa od nás očakáva.

Snažíme sa držať krok s technológiami a technikou, preto u nás v office nájdeš niekoľko vychytávok, ako napr. 3D tlačiareň, Raspberry Pi 4, AWS DeepLens alebo hlasových asistentov.

Firemná kultúra u nás nie je iba marketingový ťah.

Studio TEM založil Michal Fehér, ktorý sa okrem tech tém venuje biohackingu. Spoznať ho môžeš cez jeho blogy alebo videá.

Ak sa k nám chceš pridať, napíš nám na [email protected], budeme sa tešiť.