PHP backend developer

Hľadáme junior alebo senior backend programátora, ktorý má skúsenosti s PHP frameworkom Laravel. Ak máš skúsenosti s iným MVC frameworkom a chcel by si sa naučiť Laravel, tak si tiež na správnej adrese. Navyše, firemná kultúra u nás nie je iba marketingový ťah.

Náplňou práce bude:

  • Návrh riešení
  • Vývoj B2B aplikácii, hlavne z oblasti HORECA a E-commerce
  • Práca s Big Data

Požiadavky:

  • Aspoň základná znalosť Anglického jazyka, porozumieť dokumentáciám a návodom v angličtine
  • Znalosť HTML, CSS a JS
  • Skúsenosti s prácou v Laraveli (prípadne chuť a drive tieto skúsenosti nabrať)
  • Znalosť OOP PHP a SQL (MySQL)
  • Skúsenosti s GIT výhodou
  • Skúsenosti s Wordpressom výhodou
  • Skúsenosti s Linux prostredím výhodou
Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., fulltime, on-site. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby možnosť homeoffice.

Zopár dôvodov, prečo pracovať v Studiu TEM

  1. Dobré platové ohodnotenie

  2. Vybavenie - MacBook pro 15" s touchbarom (prípadne práca z vlastného notebooku), externé monitory

  3. Pracujeme na zaujímavých projektoch pre slovenských ale aj zahraničných klientov

  4. Kariérny rast - spoluprácou s top odborníkmi v oblasti programovania a designu tvoj skill porastie raketovou rýchlosťou

  5. Prístup k plateným vzdelávacím materiálom (Laracasts)

  6. Máme krásne podkrovné priestory v centre Bratislavy

  7. Super kolektív, robíme, čo nás baví

  8. Homeoffice v prípade potreby

  9. Ranná bulletproof káva

  10. PS4 v zasadačke ;)

Ak ťa tento popis oslovil, ozvi sa nám na [email protected].
Tešíme sa na teba!