Hľadáme senior grafického dizajnéra/ku

Na pozíciu grafického dizajnéra/ku hľadáme človeka, ktorý má minimálne 5 rokov skúseností s grafikou.

Náplňou tvojej práce bude tvorba brandov a identít, návrh webových stránok a príprava grafických materiálov (bannery, social media posty, prezentácie a podobne).

Kladieme dôraz aj na soft-skills. Je pre nás dôležité, aby si vedel/a uchopiť projekt a klienta aj samostatne.

Tvoje slovo bude mať veľkú váhu pri rozhodovaní a rovnako aj pri definovaní procesov pri tvorbe grafiky.

Nástup ASAP, na FA, práca z našich priestorov v Bratislave. Plat podľa tvojich reálnych skills – dohodneme na stretnutí, každopádne však počítame v rozmedzí 1500 – 2000 EUR. Ale musíme sa predtým porozprávať, vidieť portfólio, aby si bol/a ty spokojný/á a aj my sme platili adekvátne k tvojim aktuálnym skills.

Ak nám odporúčiš grafičku/grafika, ktorá/ý u nás bude pracovať viac ako 3 mesiace získaš odmenu 500 EUR. Poznáš niekoho?

Pracovná pozícia je na živnosť alebo s. r. o., fulltime, v našom office v Bratislave (ktorý sharujeme s digitálnou agentúrou samsiDigital, takže môžeš nahliadnuť aj do marketingového sveta. Minimálne počas obedov a firemných sešns. Ale to tiež nie je povinné.).


O nás

Sme štúdio zamerané na internetové a mobilné aplikácie, webstránky a E-commerce systémy. Rozumieme biznisu a navrhujeme riešenia orientované na predaj a optimalizáciu. Radi klientov a partnerov prekvapíme niečím navyše, preto sa vždy snažíme odovzdať viac, ako sa od nás očakáva.

Snažíme sa držať krok s technológiami a technikou, preto u nás v office nájdeš niekoľko vychytávok, ako napr. 3D tlačiareň, Raspberry Pi 4, AWS DeepLens alebo hlasových asistentov.

Firemná kultúra u nás nie je iba marketingový ťah.

Studio TEM založil Michal Fehér, ktorý sa okrem tech tém venuje biohackingu. Spoznať ho môžeš cez jeho blogy alebo videá.

Ak sa k nám chceš pridať, napíš nám na [email protected], budeme sa tešiť.