Office asistent

Do nášej kancelárie hľadáme osobu, ktorá zabezpečí plynulý chod dvoch firiem, ktoré v nej sídlia - IT firmy Studio TEM a digitálnej agentúry samsiDigital. Dokopy nás v kancelárií sedí 15 ľudí.

Náplňou práce je:

  • Vyzdvihovanie pošty, objednávok v centrále Alza, balíkov od kuriérov
  • Scanovanie dokumentov
  • Spravovanie objednávok z eshopu www.hojdi.sk - balenie tovaru, komunikácia s kuriérmi a zákazníkmi
  • Nákup kancelárskeho zariadenia, potravín do kancelárie
  • Nákup a odosielanie darčekov pre klientov
  • Získavanie verejne dostupných informácii na internete - napr. analýza palivových kariet, porovnanie poplatkov pri bankových účtoch atď.
  • Príprava podkladov pre účtovníka
  • Pomoc pri organizovaní digitálneho štvrtku, teambuildingov a iných firemných akcií
  • Príprava nápojov pre klientov
  • Iné aktivity pre plynulý chod agentúry

Požiadavky:

  • Práca s Microsoft Office
  • Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou, nie ale podmienkou
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Vodičský preukaz B a vlastné auto
Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., fulltime, on-site. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby možnosť homeoffice. Nástup ASAP, plat na faktúru v rozmedzí 700 – 1000 EUR.

O nás

Studio TEM založil Michal Fehér, ktorý sa okrem tech tém venuje biohackingu. Spoznať ho môžeš cez jeho blogy alebo videá.

Samsidigital založil Kamil Aujesky, ktorý v online marketingu pôsobí približne 9 rokov. Pravidelne prispieva na svoj blog a youtube kanál

Ak sa k nám chceš pridať, napíš nám na [email protected], budeme sa tešiť.